presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 11 maj

Agjenda mediale e presidentit Thaçi për nesër, 11 majNesër, në orën 10:00, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do t’i takojë anëtarët e Këshillit Konsultativ për Komunitete (pamje dhe fjalimi i presidentit).Vendi: Salla 301Ndërsa, në orën 12:00, presidenti Thaçi do ta vizitojë komunitetin kroat në fshatin Janjevë (pamje dhe deklarata).Vendi: Vizita nis nga Kisha e JanjevësMirëpresim ekipet tuaja!

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.