presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 8 dhjetor

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 8 dhjetor Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi mban një fjalë përshëndetëse në Konferencën Ndërkombëtare “Sovraniteti dhe të Drejtat e Njeriut”, e organizuar me rastin e 10-vjetorit të themelimit të Institucionit të Avokatit të Popullit dhe 62 vjetorit të Deklaratës Universale për të Drejtat e Njeriut. Dita: E mërkurë, 8 dhjetor Koha: 09:30Vendi: Hoteli “Grand”, Prishtinë

This site is registered on wpml.org as a development site.