presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 3 dhjetor 2010

Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, Dr. Jakup Krasniqi merr pjesë në ceremoninë e diplomimit të gjeneratës së dytë të kandidatëve për gjyqtar dhe prokurorë të cilët me sukses kanë përfunduar programin trajnues për arsimin ligjor.Dita: E premte, 3 dhjetor 2010 Koha: 11:00Vendi: Pallati i Rinisë, salla e Kuqe, Prishtinë 

This site is registered on wpml.org as a development site.