presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 29 dhjetor

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 29 dhjetor
 
Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi mban takimin e fundvitit dhe shtron drekë për gazetarët që përcjellin punën e Zyrës së Presidentit dhe punën e Kuvendit të Kosovës.
 
Dita: E mërkurë, 29 dhjetor 2010
Koha: 12:00
Vendi: Restoranti “Puro”, Hajvali

This site is registered on wpml.org as a development site.