presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 24 nëntor

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 24 nëntor
 
Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi merr pjesë në Konferencën “Raporti i Progresit për Kosovën për vitin 2010”, organizuar nga Instituti për Studime Politike dhe Evropiane (ISPE)
 
Dita: E mërkurë, 24 nëntor
Koha: 11:00
Vendi: Selia e ISPE (Rruga “Bajram Kelmendi”, nr.31)

This site is registered on wpml.org as a development site.