presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 22 tetor 2010

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 22 tetor 2010

Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi dekreton gjyqtarët dhe prokurorët.
 
Dita: E premte, 22 tetor 2010
Koha: 14:30
Vendi: Ndërtesa e re e Qeverisë së Kosovës, (ish-Pallati Rilindja)

This site is registered on wpml.org as a development site.