presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 19 nëntor

Agjenda e U.D të Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 19 nëntor

Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi pret në takim z. Davor Vidish, drejtor i Departamentit për Evropën Juglindore në kuadër të Ministrisë së Punëve të Jashtme të Republikës së Kroacisë.

Dita: E premte, 19 nëntor
Koha: 10:00
Vendi: Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101 

*****

Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi,  për nder të Ditës Ndërkombëtare të Konventës për të Drejtat e Fëmijëve pret në takim nxënës nga disa shkolla të Komunës së Prishtinës si dhe Kryetarin e Kuvendit të të Rinjve të Kosovës.

Dita: E premte, 19 nëntor 2010
Koha: 12:00
Vendi: Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101
 

This site is registered on wpml.org as a development site.