presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e U.D. të Presidentit të Kosovës, dr. Jakup Krasniqi për datën 17 dhjetor 2010

Ushtruesi i Detyrës së Presidentit të Republikës së Kosovës, dr. Jakup Krasniqi  merr pjesë në manifestimin e Shoqërisë Kulturo Artistike dhe Etnologjike nga Prizreni, në të cilin marrin pjesë edhe  shoqëritë kulturore artistike nga Kosova dhe Regjioni.  Dita: E premte, 17 dhjetor  2010Koha: 11:00Vendi:  Hotel “Victory”, Prishtinë

This site is registered on wpml.org as a development site.