presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e presidentit Thaçi për sot, 25 korrik (e hënë)

Agjenda e presidentit Thaçi për sot, 25 korrik (e hënë) Sotnë orën 14:00, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret nëtakim Presidentin e Bankës Evropiane për Zhvillim dhe Rindërtim, SumaChakrabarti. (Pamje për media) Vendi: Kabineti i Presidentit  

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.