presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Thaçi për sot

Agjenda e Presidentit Thaçi për sot Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të marrë pjesë në përurimin e fabrikës për përpunimin e qelqit në Mitrovicë. Dita: E enjte, 21 prillKoha: 12:00Vendi: Parku Industrial Trepça (ish-objekti i Fabrikës së Akumulatorëve në Mitrovicë). ***** Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, do të presë në takim Ministrin gjerman të Shtetit për Evropë, Michael Roth, si dhe Sekretarin francez të Shtetit për Çështjet Evropiane, Harlem Désir. Dita: E enjte, 21 prillKoha: 16:15Vendi: Kabineti i PresidentitShënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.