presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit të Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, për datën 19 mars

Agjenda e Presidentit të Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, për datën 19 marsPresidenti i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli pret në takim z.Edmond Haxhinasto, zëvendëskryeministër dhe Ministër i Punëve të Jashtme i Shqipërisë.Dita: E shtunë, 19 marsKoha: 10:00Vendi: Kabineti i Presidentit, C-101 P.S.: NGA KY TAKIM MEDIAT MUND TË MARRIN VETËM PAMJE!

This site is registered on wpml.org as a development site.