presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit të Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, për datën 16 mars

Agjenda e Presidentit të Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli, për datën 16 mars Presidenti i Republikës së Kosovës, Behgjet Pacolli viziton Universitetin Amerikan në Kosovë, ku mban ligjëratë në temën: “Zhvillimi ekonomik i Kosovës dhe integrimet euroatlantike”. Dita: E mërkurë, 16 marsKoha: 12:00Vendi: Universiteti Amerikan në Kosovë

This site is registered on wpml.org as a development site.