presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për ditën e mërkurë, 2 qershor 2010

1. Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu, pret  familjarët e dëshmorëve Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu, të cilët do t’i dekorojë me Medaljen e Artë të Lirisë.

P.S. Nga ky takim mund të merren vetëm pamje.

Dita: e mërkurë, 2 qershor 2010
Koha:   10:30
Vendi:  Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101
*****
2. Presidenti Sejdiu do të marrë pjesë në ceremoninë e zbulimit të lapidarit të dëshmorit Afrim Zhitia.

Dita:     e mërkurë, 2 qershor 2010
Koha:   13:15
Vendi:  Fshati Llugë, Komuna e Podujevës
 

This site is registered on wpml.org as a development site.