presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për ditën e mërkurë, 12 maj 2010

Agjenda e Presidentit Sejdiu për ditën e mërkurë, 12 maj 2010

Agjenda e Presidentit Sejdiu për ditën e mërkurë, 12 maj 2010

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu pret z.Philip Gordon, ndihmëssekretar i Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euro-Aziatike. Në takim merr pjesë edhe kryeministri Hashim Thaçi.

Dita: E mërkurë, 12 maj 2010
Ora: 10:15
Vendi: Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.