presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për ditën e martë, 15 qershor 2010

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu, pret z. Christian Menard, anëtar i Parlamentit të Francës dhe kryetar i Komitetit të miqësisë Francezo – Kosovare.Dita: e martë, 15 qershor 2010Koha:  09:00Vendi:  Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101P.S. Nga ky takim mund të merren vetëm pamje.

This site is registered on wpml.org as a development site.