presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për ditën e hënë , 28 qershor 2010

Agjenda e Presidentit Sejdiu për ditën e hënë , 28 qershor 2010 1. Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu, merr pjesë në ceremoninë e gradimit të kadetëve të Qendrës për Studime Universitare – Gjenerata 2010. Dita: e hënë , 28 qershor 2010Koha:  10:00Vendi: Kazerma e Komandës së Doktrinës dhe Stërvitjes,  Ferizaj 2. Presidenti Sejdiu merr pjesë në ceremoninë e ndarjes së certikatave për provimin e dhënë të jurisprudencës. Dita: e hënë , 28 qershor 2010Koha: 11:00Vendi: Amfiteatri i Ndërtesës së re të Qeverisë, ish pallati i Rilindjes

This site is registered on wpml.org as a development site.