presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 4 shtator 2010

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 4 shtator 2010

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu do ta vizitojë Ipeshkvinë e Kosovës, si dhe do të mbajë një fjalë rasti në ceremoninë solemne me rastin e 100-vjetorit të lindjes së Nënës Terezë.

Dita: E shtunë, 4 shtator 2010
Koha: 10:00
Vendi: Selia e Ipeshkvisë së Kosovës në Prishtinë

* * * *

Presidenti Sejdiu dhe ministri i Punëve të Jashtme Skender Hyseni do të udhëtojnë për në Nju-Jork.

Dita: E shtunë, 4 shtator 2010
Koha: 13:30
Vendi: Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës

Para nisjes do të ketë një konferencë me gazetar !

This site is registered on wpml.org as a development site.