presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 30 qershor 2010

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu pret Gjenerallejtënant Sylejman Selimin dhe Gjeneral Enver Cikaqin me disa oficerë të rinj të FSK-së.

P.S. Nga ky takim mund të merren vetëm pamje.

Dita: E mërkurë, 30 qershor 2010
Koha: 11:00
Vendi: Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101

This site is registered on wpml.org as a development site.