presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 30 korrik 2010

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu pret përfaqësueset e basketbollit të Emirateve të Bashkuara Arabe, të Republikës së Shqipërisë dhe ekipin përfaqësues të Republikës së Kosovës. P.S. Nga ky takim mund të merren vetëm pamje. Dita: e premte, 30 korrik 2010 Ora: 13:00 Vendi: Salla, C-301  

This site is registered on wpml.org as a development site.