presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 29 qershor 2010

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu merr pjesë në ceremoninë e emërimit të gjyqtarëve dhe prokurorëve të qarkut. Dita: E martë, 29 qershor 2010Koha: 14:00Vendi: Kuvendi i Kosovës, Salla C 301

This site is registered on wpml.org as a development site.