presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 2 korrik 2010

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën  2 korrik 2010 Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu merr pjesë në simpoziumin shkencor me temën  “Deklarata Kushtetuese dhe Kushtetuta e Kaçanikut”. Dita: E premte, 2 korrik 2010Koha: 09:30Vendi: Amfiteatri i vogël i Fakultetit të Filologjisë * * ** * Presidenti Sejdiu pret delegatët e Kuvendit të Kosovës të vitit 1990.  P.S.  Nga ky takim mund të merren vetëm pamje. Dita: E premte, 2 korrik 2010Koha: 11:00Vendi: Salla, C-301 * ** * * *Presidenti Sejdiu merr pjesë në pritjen e organizuar nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës me rastin e përvjetorit të 234 të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Dita: E premte, 2 korrik 2010Koha: 18:00Vendi: Muzeu i Kosovës, Prishtinë ** * ** * Presidenti Sejdiu merr pjesë në hapjen e ekspozitës “Amerika për Kosovën”. Dita: E premte, 2 korrik 2010Koha:19:00Vendi: Muzeu i Kosovës, Prishtinë

This site is registered on wpml.org as a development site.