presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 14 korrik 2010

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 14 korrik 2010

Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu viziton komunën e Prishtinës dhe takohet me udhëheqjen e kësaj komune.
 
Dita: E mërkurë, 14 korrik 2010
Koha:10:00
Vendi: Ndërtesa e re e komunës së Prishtinës në lagjen Arbëria
 
*******
 
 
Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu viziton komunën  e Novobërdës.
 
Dita: E mërkurë, 14 korrik 2010
Koha: 13:00
Vendi: Ndërtesa e komunës, Novobërdë

This site is registered on wpml.org as a development site.