presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 10 gusht

Agjenda e Presidentit Sejdiu për datën 10 gusht Presidenti i Republikës së Kosovës, dr. Fatmir Sejdiu pret në takim dhe i jep dekoratat familjes së Bekim Berishës – Abeja, i dekoruar me medaljen “Hero i Kosovës”, familjen e Bedri Shalës, familjen e Elton Zherkës dhe familjen e Përmet Vulës, të dekoruar me Medaljen e Artë të Lirisë, si dhe familjen e Muhamet (Sefer) Haxhajt, i dekoruar me Medaljen e Artë “Luftëtari i Lirisë – Adem Jashari”. Dita: E martë, 10 gushtOra: 14:00Vendi: Kabineti i Presidentit të Republikës, C-101   P.S. Nga ky takim mund të merren vetëm pamje.

This site is registered on wpml.org as a development site.