presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 9 maj 2011

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga merr pjesë në ceremoninë zyrtare për shënimin e Ditës së Evropës, të organizuar nga Ministria e Integrimit Evropian, në bashkëpunim me Ministrinë e Kulturës, Rinisë dhe Sportit.

Dita: E hënë, 9 maj
Koha:  17:00
Vendi: Salla e Kuqe, Pallatit i Rinisë, Prishtinë

This site is registered on wpml.org as a development site.