presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 27 prill

Agjenda e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 27 prill

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim ambasadorin e Republikës së Çekisë, z.Jiri Dolezel.

Dita: E mërkurë, 27 prill
Koha:  11:00
Vendi: Kabineti i Presidentes së Republikës, C-101

P.S.: Nga ky takim mediat mund të marrin vetëm pamje.

*****
 
Me rastin e Ditës së të Pagjeturve, Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga viziton familjen Çerkezi në Gjakovë. Pastaj ajo do të vendosë kurora lulesh në Çabrat, si dhe do të vizitojë fshatin Meje, ku gjithashtu do të vë kurora lulesh në “Lëndinën e Pikëllimit”, si  dhe do të takojë familjarët e të pagjeturve.
 
Dita: E mërkurë, 27 prill
Koha:  15:00
Vendi: Familja Çerkezi, afër hotel “Jakova” në Gjakovë

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: SR

This site is registered on wpml.org as a development site.