presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes së Republikës, znj. Atifete Jahjaga, për datën 26 maj 2011

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim Ministrin e Punëve të Jashtme dhe Integrimeve Evropiane të Republikës së Malit të Zi, Milan Rocen.

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim Ministrin e Punëve të Jashtme dhe Integrimeve Evropiane të Republikës së Malit të Zi, Milan Rocen.

Dita: E enjte, 26 maj
Koha:  10:00
Vendi: Kabineti i Presidentes së Republikës, C-101

P.S.: Nga ky takim mediat mund të marrin vetëm pamje.

This site is registered on wpml.org as a development site.