presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për ditën e premte, 21 gusht 2015

Agjenda e Presidentes Jahjaga për ditën e premte, 21 gusht 2015 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim ambasadorin e ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie, i cili do të dorëzojë letrat kredenciale.Dita: E premte, 21 gushtKoha: 14:50Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit. Pas takimit, Presidentja Jahjaga dhe Ambasadori Delawie do të japin nga një deklaratë për media.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.