presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për ditën e mërkurë, 24 dhjetor

Agjenda e Presidentes Jahjaga për ditën e mërkurë, 24 dhjetorPresidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga do të vizitojë komunën e Pejës. Fillimisht ajo do të vizitojë Kuvendin Komunal të Pejës dhe më pastaj Qendrën “Duart plot mëshirë”, Qendrën për Jetë të Pavarur dhe disa familje në nevojë.Aktivitetet do të nisin me vizitën në Kuvendin Komunal të Pejës, në orën 12:00.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.