presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 9 korrik

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 9 korrik Presidentja e Republikës së Kosovës, zonjës Atifete Jahjaga takohet me Ndihmëssekretarin amerikan për çështjet Evropiane, z.Philip Gordon. Dita: E hënë, 9 korrikKoha: 16:00Vendi: Kabineti i Presidentes, salla C-101 Shënim: Mediat do të marrin pamje në fillim të takimit, ndërsa pas takimit do të ketë vetëm nga një deklaratë për media të Presidentes Jahjaga dhe z. Gordon.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.