presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 6 shkurt 2015

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 6 shkurt 2015 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga do të vizitojë komunën e Vushtrrisë si dhe komunën e Ferizajt dhe do të bashkëbisedoj me qytetarët. Dita: E premte, 6 shkurt Koha: 11:00Vendi: Vushtrri ***** Dita: E premte, 6 shkurt Koha: 13:00Vendi: Ferizaj 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.