presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 6 prill 2012

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 6 prill 2012

Presidentja Jahjaga merr pjesë në Konferencën e organizuar nga  Lidhja e Juristëve të Kosovës dhe Fondacioni për Arsim dhe Kulturë “Atmosfera”, me temën “Gjendja dhe Problemet e Familjes Bashkëkohore”

Data: 6 prill
Ora: 10:00
Vendi: Swiss Diamond Hotel, Prishtinë

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.