presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 4 shtator

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 4 shtatorPresidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga merr pjesë në premierën e filmit “Tri dritare dhe një varje”, të regjisorit Isa Qosja.Premiera mbahet në Teatrin Kombëtar dhe është nën Patronatin e Presidentes së Republikës së Kosovës, zonjës Atifete Jahjaga.Dita: E enjte, 4 shtator Koha: 20:00Vendi: Teatri Kombëtar, Prishtinë

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.