presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 30 nëntor 2013

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 30 nëntor 2013Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga zhvillon një takim të përbashkët me përfaqësues të institucioneve përgjegjëse për mbarëvajtjen e procesit zgjedhor të datës 1 dhjetor. Në takim do të marrin pjesë përfaqësuesit e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Këshillit Prokurorial të Kosovës, Këshillit Gjyqësor të Kosovës, Gjykatës Supreme të Kosovës, Prokurorisë së Shtetit,  Policisë së Kosovës dhe Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Dita: E shtunë, 30 nëntor Koha: 14:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit. Në fund të takimit, rreth orës 14:45, Presidentja Jahjaga do të japë një deklaratë për media. 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.