presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 30 mars 2015

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 30 mars 2015 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim një delegacion të deputetëve, gazetarëve dhe instituteve rumune, nën organizimin e British Council dhe KFOS-it. Dita: E hënë, 30 marsKoha: 09:30Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 ***** Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim përfaqësues të institucioneve të pavarura të kulturës. Dita: E hënë, 30 marsKoha: 10:30Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 *****Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimeve 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.