presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 30 maj 2014

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 30 maj 2014  Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret me ceremoni shtetërore Presidentin e Republikës së Panamasë, z. Ricardo Martinelli. Dita: E premte, 30 majKoha: 13:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 Shënim: Pas takimit, Presidentja Jahjaga dhe Presidenti Martinelli do të flasin para gazetarëve.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.