presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 3 korrik 2013

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 3 korrik 2013
 
Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, viziton Komunën e Shtërpcës dhe takohet me udhëheqjen komunale.

Dita: E mërkurë, 3 korrik
Koha: 11:00
Vendi: Kuvendi Komunal i Shtërpcës

Shënim: Pas takimit do të ketë deklaratë për media

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.