presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 25 prill 2014

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim z.Didier Burkhalter, President i Konfederatës së Zvicrës, Shef i Departamentit Federal të Punëve të Jashtme, si dhe Kryesues në Zyrën e OSBE-së.

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 25 prill 2014
 
Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim z.Didier Burkhalter, President i Konfederatës së Zvicrës, Shef i Departamentit Federal të Punëve të Jashtme, si dhe Kryesues në Zyrën e OSBE-së.
 
Dita: E premte, 25 prill
Koha: 11:00
Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101
 
Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.