presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 24 korrik

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 24 korrik Presidentja e Republikës së Kosova, zonja Atifete Jahjaga pret në takim ambasadorin e SHBA në Kosovë, z.Kristofer Dell, të cilin do ta dekorojë me Urdhrin për Paqe, Demokraci dhe Humanizëm Dr.Ibrahim Rugova. Dita: E martë, 24 korrikKoha: 15:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.