presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 23 maj 2014

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 23 maj 2014
 
Nën drejtimin e Presidentes së Republikës së Kosovës, zonjës Atifete Jahjaga, mbahet takimi i Këshillit Kombëtar Kundër Korrupsionit.
 
Dita: E premte, 23 maj
Koha: 10:00
Vendi: Kuvendi i Kosovës, C-301
 
Shënim: Pjesa e parë e takimit është e hapur për media.
 
 
*****
 
Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga mban një fjalë rasti në konferencën Interfaith Kosovo, në kuadër të Javës së Tolerancës dhe Pajtimit, që promovon dialogun dhe mirëkuptimin ndërmjet komuniteteve të ndryshme fetare.
 
Dita: E premte, 23 maj
Koha: 17:00
Vendi: Prizren, Hotel Theranda

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.