presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 21 nëntor 2011

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 21 nëntor 2011  Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga dhe Ambasadori i SHBA-ve, Christopher Dell, do të nënshkruajnë një Memorandum të Mirëkuptimit. Dita: E hënë, 21 nëntorKoha: 14:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.