presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 21 gusht 2013

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 21 gusht 2013 Presidentja e Republikës së Kosovës zonja Atifete Jahjaga, e shoqëruar nga ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, zotëri Blerand Stavileci, do ta vizitojë Plantacionin e kultivimit të manaferrave të familjes Morina në fshatin Loxhë të Pejës, në kuadër të promovimit të prodhimeve bujqësore vendore. Dita: E mërkurë, 21 gusht         Koha: 09:00Vendi: fshati Loxhë, Pejë (afër shkollës së fshatit)

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.