presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 2 tetor

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 2 tetor

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga do të flasë në një konferencë për media për Samitin Ndërkombëtar të Gruas.

Samiti, me temën: “Partneriteti për ndryshim – fuqizimi i gruas”, organizohet nga Presidentja Jahjaga, me mbështetjen e USAID-it dhe NDI-së, nga 4-6 tetor, në Prishtinë.

Dita: E martë, 2 tetor
Koha: 11:30
Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.