presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 2 nëntor 2013

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 2 nëntor 2013 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga zhvillon një takim të përbashkët me zonjën Valdete Daka, kryesuese e  KQZ-së, z.Ismet Kabashi, Kryeprokuror i Shtetit, z. Enver Peci, kryetar i Këshillit Gjyqësor të Kosovës, z.Fejzullah Hasani, kryetar i Gjykatës Supreme të Kosovës, z.Shpend Maxhuni, drejtor i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, z.Shukri Sylejmani, kryetar i PZAP-it, si dhe znj.Laura Pula, prokurore e Shtetit.Dita: E shtunë, 2 nëntor Koha: 11:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit. Në fund të takimit, rreth orës 11:50, Presidentja Jahjaga do të ketë një deklaratë për media.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.