presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 19 shkurt 2015

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 19 shkurt 2015 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim z. Ernst Reichel,i dërguar i posaçëm për Ballkanin Perëndimor, Turqinë dhe vendet e EFTA-s në Ministrinë e Jashtme të Gjermanisë. Dita: E enjte, 19 shkurtKoha: 10:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit ***** Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, e shoqëruar nga z. Ernst Reichel, do të vizitojë komunën e Mitrovicës. Dita: E enjte, 19 shkurtKoha: 11:30Vendi: Kuvendi Komunal i Mitrovicës

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.