presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 18 nëntor 2013

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 18 nëntor 2013 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga takon Presidentin e Zvicrës, z. Ueli Maurer.Dita: E hënë, 18 nëntor Koha: 11:15Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit. Pas takimit, Presidentja Jahjaga dhe Presidenti Maurer do të japin deklaratë për media.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.