presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 18 dhjetor 2013

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 18 dhjetor 2013

Nën drejtimin e Presidentes së Republikës së Kosovës, zonjës Atifete Jahjaga, mbahet takimi i Këshillit Kombëtar Kundër Korrupsionit.

Dita: E mërkurë, 18 dhjetor
Koha: 10:00
Vendi: Kuvendi i Kosovës, C-301

Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.

*****

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, ambasadorja e SHBA-së në Kosovë, Tracey Ann Jacobson, si dhe drejtoresha e USAID-it për Kosovë, Maureen Shauket, nënshkruajnë marrëveshjen për grantin e objektivave zhvillimore.

Dita: E mërkurë, 18 dhjetor
Koha: 14:00
Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101

Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.

*****

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga mban fjalim me rastin e  Lansimit publik të Strategjisë Kombëtare për Integrim Evropian.

Dita: E mërkurë, 18 dhjetor
Koha: 14:30
Vendi: Hoteli “Swis Diamond”, Prishtinë

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN

This site is registered on wpml.org as a development site.