presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 17 shtator

Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga pret në takim zëvendëskryeministrin e Kroacisë, z. Neven Mimica.  Dita: E hënë, 17 shtatorKoha: 13:40Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit. ***** Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, Ambasadorja e ShBA-ve në Kosovë, Tracey Ann Jacobson dhe Drejtorja e USAID-it për Kosovë, Maureen A.Shauket, nënshkruajnë Marrëveshjen e Asistencës midis SHBA dhe Kosovës. Dita: E hënë, 17 shtatorKoha: 15:00Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101 Shënim: Mediat mund të marrin pamje në fillim të takimit.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.