presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 17 shkurt 2015

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 17 shkurt 2015
 
Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, në kuadër të shënimit të përvjetorit të shtatë të shpalljes së pavarësisë së vendit tonë, do të bëjë homazhe tek varri i Presidentit dr. Ibrahim Rugova dhe në Kompleksin Memorial në Prekaz.

Në bashkëorganizim me kryeministrin e Republikës së Kosovës, Presidentja Jahjaga do të bëjë pritjen për Ditën e Pavarësisë.

Dita: E martë, 17 shkurt
Koha: 09:00
Vendi: Velani, varri i Presidentit të Kosovës, dr. Ibrahim Rugova
 
*****

Dita: E martë, 17 shkurt
Koha: 10:00
Vendi: Prekaz, Kompleksi Memorial
 
****

Dita: E martë, 17 shkurt
Koha: 17:30
Vendi: Hotel “Emerald”

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.