presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 16 dhe 17 shkurt 2014

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 16 dhe 17 shkurt 2014 Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga organizon pritjen solemne me rastin e përvjetorit të gjashtë të Pavarësisë së Republikës së Kosovës. Dita: E diel, 16 shkurtKoha: 19:30Vendi: Hoteli Emerald ***** Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga mban fjalim në manifestimin qendror të shënimit të përvjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës. Dita: E hënë, 17 shkurtKoha: 12:00Vendi: Sheshi “Zahir Pajaziti” në Prishtinë 

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.