presidenca-logo
DR. VJOSA OSMANI SADRIU
PRESIDENTE E REPUBLIKËS SË KOSOVËS
...

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 12 janar 2016

Agjenda e Presidentes Jahjaga për datën 12 janar 2016
 
Presidentja e Republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga, së bashku me drejtuesit e Odës Ekonomike të Kosovës, Odës Ekonomik Amerikane dhe Odës Ekonomike Gjermane, do të zhvillojë vizita në disa komuna të Kosovës, me qëllim të përkrahjes së zhvillimit ekonomik lokal dhe përkrahjes së investimeve të huaja në vendin tonë.
 
Në fillim të këtij aktiviteti, Presidentja Jahjaga do të japë një deklaratë për media.

Dita: E martë, 12 janar
Koha: 09:00
Vendi: Kabineti i Presidentes, C-101
 
Nesër, Presidentja Jahjaga do të vizitojë komunën e Klinës (10:00), të Istogut, të Pejës, të Deçanit dhe të Junikut.

Ky postim është gjithashtu i disponueshëm në gjuhë: EN SR

This site is registered on wpml.org as a development site.